FÓRUM

Diskusná téma: FÓRUM

:)

mária 26.09.2012
Milé moje, normálne mi chýbate... mám vás pred očami... v spomienkach... v srdci... žiada sa mi vás objať... zasmiať sa s vami... zdieľať... poplakať si... ticho počúvať... jednoducho byť s vami inak, ako on-line /aj keď aj za to vďaka/. Neprešvihnite náš termín na milovanú... som spojená v modlitbe a žasnem nad nádherou každej z vás... Boh si dal teda dobre záležať na originalite... skvele ste sa Mu podarili, sestričky...kráľovne... divožienky... :)

Re::)

adriána 26.09.2012
veľmi sa teším, že sa znova stretneme. Vďaka Pánovi za tieto obnovy, vďaka vám odvážnym dievčatám, ktoré ste mu dali svoje áno a prijali túto službu. On požehnáva toto dielo, lebo vidí vašu pokoru, vidí vaše nasadenie, horlivosť a snahu pomôcť ženám odhaliť, odkryť krásu, ktorú nám dal Boh už pri stvorení. Teším sa..., tancujem...., spievam si..."veľké veci urobil s nami Pán a máme z toho radosť" :)

Re:Re::)

maruška 27.09.2012
Adrianka, tak my si spolu urobíme nejakú tú šuškandu... už sa na teba teším!

:)

danka 26.09.2012
je to krásne ako sa rozrastá naša "RODINA"...

:)

janka 26.09.2012
počujte, najdivožienkovejšie divožienky :) fakt mi prídete na um takmer každý deň .... ani neviete, aké úžasné veci ste mi/nám sprostredkovali, len preto, že ste odvážne šli do (z ľudského pohľadu) 'šialených' vecí :) Ďakujeeeeeeeeem

Re::)

maruška 27.09.2012
Jani, to je úžasné! Teším sa, ako si tie šialenosti vysvetlíme v novembri - dúfam, že prídeš... :-)

pre potešenie

helka 26.09.2012

Dievčatá pre všetky z vás na povzbudenie do dnešného dňa! Túto fenomenálnu pieseň zložil Gary Barlow a ďalších asi 200 ľudí z britských kolónií pre Kráľovnú Alžbetu k jej diamantovému jubileu. Ale myslím, že sa kráľovná Alžbeta nenahnevá, ak ju dnes venujem všetkým nám - (ne)obyčajným kráľovnám...

https://www.youtube.com/watch?v=0ah_Yf7ey1Q

ďakujem

mary 26.09.2012
Ďakujem za milé privítanie, teším sa že môžem s vami zdieľať radosti a starosti všedných, ale aj nevšedných dni. Žehnám vám. mary

:)

b 26.09.2012
moje milované... Môj život je prekrásny.. v každom svojom novom dni... a to mám normálne povinnosti, ťažkosti a radosti, ako máte i vy... :) a som za všetko svojmu Bohu vďačná... Ja sa budem i naďalej snažiť žiť.., hýbať sa a byť s NÍM a v ŇOM.. - lebo môj osobný vzťah s NIM ma dennodenne, stále viac a viac napĺňa a posilňuje...Žehnám vám, aby i vás nikdy a nikto neodlúčil od JEHO lásky... a aby ste i vy, takto na NEHO napojené, boli v každom svojom novom dni radostné, milované a trvalo šťastné... Mám vás rada... veľmi.. Ste prekrásne... zvonku i zvnútra.. každá jedna.. :) Držkajte sa... :)

spomienka

gabika 26.09.2012
Dievčatá moje, mááááme foooooorum??? ako sa veeeeeeľmi teším....som vďačná najmä nášmu Kráľovi a Otcovi za dar, ktorý mi v mojom živote dáva... mám toľko krásne zmiešaných pocitov... aj ja som sa dostala na úžasnú obnovu kráľovnej a divožienky, bol to prekraaaaasny čas... čas, kde som spoznala vás, veľa vzácnych žienok.... ten čas ma stále drží nad vodou a každučký deň si na ten náš víkend spomínam,... som naplnená úžasným pokojom.... a som taaaaak nesmierne šťastná a vdačnááááá aj Vám všetkým...že ste...že sme sa spoznali...ďakujem Ti BOŽE .....vďaka Ti MATKA MARIA....
<< 95 | 96 | 97 | 98 | 99 >>

Pridať nový príspevok