FÓRUM

Diskusná téma: FÓRUM

hurrá

petra 26.09.2012
maruška, dakujem že si nam dala vedieť, že máme forum, to je fantastické. A tebe mirka dakujeme, že si ho tu zriadila. Je veľa toho, o čom by som chcela svedčit všetkým vám, ktorí si to tu čitate. Obnova "Kráľovna a diovzienka" ma postavila na nohy.. Boh sa mi nechal citeľne zažiť a ja som našla smer i odvahu ako dalej... chcem vám povedať, že sa radosť vrátila do mojho života a ja som šťastná.A stále si spievam: budem ako strom,... :) Pamätáte??? :) Uverila som, že BOh ma miluje a že sa kedysi pred vekmi špeciálne pre mňa rozhodol!! A stvoril si aj mňa úúúžasne!!! I ja som nádherné stvorenie BOžie :-))) Ďakujem vám, že ste upriamili na to moju pozornosť cez vaše prednášky, cez prácu v skupinke, cez rozhovory, cez modlitby, cez úžasnú sv.spoveď, proste, všetko bolo úžasné :-) Žienky moje!! Ja som taká šťastná!!! verím, že aj každá z vás. Stále na ten náš čas tam na obnove myslím, na to sa nedá zabudnúť. Už to viete, máme možnosť ísť na ďalšiu obnovu MILOVANÁ, krásny názov ste jej dali, aj ja taká túžim byť:) Veľmi sa teším že sa na nej stretneme, ako sa len tešííííím, že môžem opäť pokročiť v napredovaní. Nech sa vám darí všetkým! P.S.:budme ako strom, sadený pri vode.... :)

Re:hurrá

maria 27.09.2012
Peti, veľmi sa z teba teším a teším sa, že uvidím na vlastné oči zázrak v Tvojej tvári - lebo srdce vidno z očí, ktoré sa ti dúfam teraz už smejú .-) Objímam... Bohu vďaka...

:)

dušan 26.09.2012
Ženičky nedá mi aby som vám tu aj ja nenapisal :) odkedy sa moja žienka vrátila z vašej obnovy mnoho sa v našom manželstve zmenilo a uzdravilo. Majka je radostná pokojná a šťastná často mi tu pobehuje s korunkou na hlave :) Som z nej nadšený a BOhu som veľmi vďačný že nám pomohol. Žehnam vam aby ste vedené Duchom Svätým neustávali a aby ste i naďalej slúžili týmito obnovami.

Re::)

maruška 27.09.2012
Dušna, veľká vďaka... mám slzy v očiach.. aj cez Tvoje riadky a svedectvo vidím, že to nie je dielo pár poplašených žienok, ale že tu koná náš dobrý Otec... Teším sa, že vďaka obnove a premene Tvojej žienky na obraz Boží /trošku sme im pripomenuli pôvodné know-how :-)/ zažívate vo vašom manželstve radosť... Nezabudni ju ale poslať na "Milovanú"... zázrakov môže byť ešte viac... :-) Boh nemá hranice v dávaní...

:)

monika 26.09.2012
ja som bola v júni na obnove pre maminy s detičkami. Aj s odstupom času ďakujem BOhu za dar tejto obnovy, pozviechala som sa, pookriala som a začala som sa nanovo tešiť z toho, že som manželka a mama :) Odvtedy si žijem radostne a krásne :) Vďaka vám, ktoré ste pre nás, unavené mamy, túto obnovu tak obetavo pripravili a ďakujem i za váš príklad v žití manželstva i materstva. Nech vás za to BOh v hojnosti odmení a nech i naďalej požehnáva dielo týchto obnov. Boh vás žehnaj. P.s.:a prídem zas :)

Re::)

zuzka 26.09.2012
aj ja som bola s mojimi ratoliestkami. Ešte stále máme na chladničke vyvesenú Noeho archu a spomíname... spomíname... :) Deti sa ma pýtajú, kedy pôjdeme zas :) BOla to veľmi dobrá obnova, ďakujem veľmi za ňu, aj za vás, ktoré ste sa namáhali a pekne pripravili. BOh vás žehnaj!!! ďakujem

Re:Re::)

Katka 26.09.2012
Žienky, maminy, aj ja stale spominam na nadherny vikend...snad si to este niekedy zopakujeme :-)

Re::)

maruška 27.09.2012
Monika, tešíme sa na teba... a prosíme tiež o modlitby... nech toto dielo rastie na slávu Božiu a vám na osoh... a nech máme dosť síl a opory v našich rodinách slúžiť vám..

:)

sabina 26.09.2012
Žienky krásne, maminy :)
Ďakujem za požehnaný čas s vami! Nech Pán žehná Vás, Vaše rodiny i diela, v ktorých sa naplno odovzdávate!
Krásny (upršaný) deň!

Re::)

maruška 27.09.2012
Sabínka, ty si bola darom od počiatku s Tvojimi nádhernými, nadšenými, radostnými očami... stále ťa mám pred sebou a ďakujem aj ja Bohu za Teba...
<< 95 | 96 | 97 | 98 | 99 >>

Pridať nový príspevok